مجموعه طراحی گرافیک و دیجیتال مارکتینگ ویشات،

با تلفیق هنر، تجربه و ایده های خلاقانه به شما کمک می کند تا تجربه بی نظیری از برند خود در ذهن مخاطبان و مشتریان ایجاد کنید.

طراحی موشن گرافیک

خلق یک موشن گرافیک راه حلی جذاب واسه شکوفایی برندینگ شماست. شما می توانید با استفاده از موشن گرافیک به اسانی اطلاعات پیچیده را، به مشتریان خود منتقل کنید

طراحی لوگو

اولین و مهمترین قدم برای یک کسب و کار موفق بعد از انتخاب اسم لوگو می باشد.شما اگر لوگو قوی نداشته باشید

مشاوره برندینگ

چگونه از ابتدای کار با کمترین هزینه در مسیر برندینگ حرکت کنیم برند شما، هویت شماست برای بهبود آن تا چه حد تلاش می کنید

طراحی ست اداری

ست اداری یکی از مهمترین ابزارهای شما برای ایجاد ارتباط با مشتریان شماست و از هر گونه کپی برداری جلوگیری می کند

تولید محتوا

تولید محتوا صحیح سود شما را چندین برابر افزایش و تولید محتوای ضعیف چه بسا باعث افت شدید کسب و کارتان خواهد گردید

طراحی سایت

وب سایت پایگاه اصلی شما در فضای مجازی و دنیای دیجیتال است، دفتر مجازی خود را قوی تر از هر جایی بسازید

درباره ما

در سال 1396 بود که با توجه به تجارب و تخصص چندین ساله خود و همچنین رشد صنعت ایران و کارآفرینان ونیاز مشتریان عزیز برخود دیدیم وارد این مارکت شویم تا بتوانیم هرچه بهتر و سریع تر مشتریان را به سمت هدفشان سوق دهیم. با توجه به امکانات کم و محدود در ابتدا با ارائه برخی خدمات در زمینه گرافیک آغاز به کار نمودیم .اما به تدریج و با تکمیل مجموعه، خدمات خود را در یک بازه زمانی چهار ساله گسترده نمود تا به یک تیم کاملا مجرب و متخصص در زمینه برندسازی تبدیل گردد.
ویشات با تیمی جوان با اراده و جسور از اولین قدم های مارکت شما (مشاوره تبلیغاتی، انتخاب نام برند، تمامی فعالیت های گرافیکی، و همچنین برندسازی) پایاپای در کنار شماست. 

دپارتمان طراحی

طراحی گرافیک از جهات مختلف برای کسب کار ها مهم هستند، زیرا تاثیر چشم گیری در بهتر شناخته شدن و در نتیجه برندینگ مجموعه ما دارد، امروزه با گسترش مشاغل و رقابت تنگاتنگ آن ها کسب کاری موفق است که بتواند در استراتژی طراحی بهتر عمل نماید. دپارتمان طراحی ویشات شامل: - طراحی لوگو- طراحی ست اداری - طراحی کاتالوگ - طراحی بنر - طراحی بروشور - طراحی صفحات مجازی - طراحی بنر - طراحی تراکت - طراحی کاراکتر و ... می باشد.

موشن گرافیک

ایا می دانید استفاده از موشن گرافیک علاوه بر تاثیر بیشتر، ازهزینه نسبتا پایین تری در مقایسه با ویدئو های تبلیغاتی برخوردار است؟ یک ویدئو 1الی3 دقیقه ای بااستفاده ازخلاقیت درایده پردازی، تصاویر متحرک وعناصر بصری می تواند درهمان ثانیه های اول ان چنان مخاطب را میخکوب کند که باعث جذب آنها به سوی کسب کارشما شود. باارسال یک موشن گرافیک برای تعدادی از مشتریان خود می توانید چندین برابرهزینه سفارش، درامد کسب کنید وباعث بهتردیده شدن خود در رقابت بازار شوید.

دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ در یک جمله یعنی بازاریابی با ابزارهای دیجیتال، مانند(وب سایت،ایمیل،شبکه های اجتماعی و غیره) ،امروزه بیش از 95 درصد جامعه دردنیای اینترنت فعالیت دارند ،این موضوع به روشنی به ما گوشزد می کند درصورت عدم حضور در بسترمجازی محکوم به شکست هستیم. کارشناسان خبره ما با مناسب ترین قیمت وبا استفاده از تکنولوژی روزهمراه شماست تا با استفاده از علم نوین بازاریابی دیجیتال، به اسانی محصولات و خدمات خود را به اشتراک بزارید